KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12746383

nr 1274 6383

Gunnar Greiber

(1919-2011), Sverige

Oljemålning, Gunnar Greiber (f. 1919), Sverige. "Utsikt över Birkastan". Stockholmsmotiv. Signerad. Olja på pannå, 59x59 cm

Gunnar Greiber, svensk målare född 1919 i Stockholm.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 9 september 2019
kl 18:50:39

Gunnar Greiber

Läs mer om Gunnar Greiber